Saturday, September 15, 2012

TO JEST TEN CZAS...


Zachowujcie dla wszystkich przestrzeń miłości, empatii i współczucia w waszych sercach i umysłach.

by krystal128Wiadomość od Mistrza Hilariona, 9-16 września 2012

    

Umiłowani,


Znajdujemy się w czasie coraz silniejszego wzrostu energii fal świetlnych, które bombardują planetę. Te energie będą nadal usuwać wszelkie kwestie i podświadome przekonania tkwiące we wnętrzu wielu osób na Ziemi, które nie zostały jeszcze zauważone i usunięte. Spowoduje to u wielu ludzi sytuacje stresowe i będzie wyzwaniem dla pracowników Światła na całym świecie, aby utrzymali stan pokoju w ich własnych polach energetycznych w celu stworzenia i utrzymania stałej równowagi i przeciwdziałania wszystkiemu, co może się wydarzyć. Zachowujcie przestrzeń miłości, empatii i współczucia w waszych sercach i umysłach dla wszystkich waszych bliskich i sfery waszego oddziaływania.
Poświęćcie czas, aby przebywać w naturze w celu połączenia się z Matką Ziemią i wysyłajcie Jej energie miłości, empatii, współczucia i wsparcia. Coraz częściej wasza praca tutaj, w tej chwili polega na byciu siłą stabilizującą, siłą inspirującą, niezmienną i uspakajającą. Oddychajcie głęboko, abyście przyjęli maksymalną ilość energii prany i utrzymujcie ją tak długo jak tylko możecie, zanim zrobicie wydech. Pozwoli to utrzymać stabilność, w miarę jak świat wokół was przechodzić będzie przez zakres doświadczeń, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Cała polaryzacja, jaka kiedykolwiek była doświadczana przez wieki, zmierza do rewizji, rozpuszczenia i transmutacji. Przeszliście już najgorsze jako prekursorzy i teraz waszym zadaniem jest być tu i teraz jako siła uziemiania.
Płyńcie z prądem rozwoju wydarzeń i pozostawajcie w przestrzeni ciszy i spokoju tak, jak to tylko możliwe. Często afirmujcie, że wszystko jest w porządku, wszystko jest idealne i jest częścią Boskiego Planu dla Ziemi i jej mieszkańców. Kochani, to pomoże wam bardziej niż myślicie. Bądźcie również świadomi faktu, że kontynuujecie integrację waszego Wyższego Ja, waszej Świętej Chrystusowej Istoty i Boskiej Monady. Dużo dzieje się na wielu poziomach i wymiarach i wy umiejętnie pomagacie w zadaniach, jakie się przed wami pojawiają, nawet jeśli świadomie o tym nie pamiętacie. Wiedzcie, że tak właśnie się dzieje.
Każdy z was jest kierowany do tych osób na Ziemi, które mogą ułatwić dalsze otwieranie się i inicjacje, w miarę jak stajecie się gotowi. Będzie to następować, kiedy wasze Wyższe przewodnictwo skieruje was do ludzi, z którymi najbardziej potrzebujecie się połączyć. Jeśli potrzebujecie pieniędzy, poproście, abyście byli zaopatrzeni w to, czego potrzebujecie i miejcie wiarę, że to otrzymacie. Wasze Wyższe Jaźnie wiedzą co jest wam potrzebne, aby posuwać się do przodu w tych czasach i musicie okazać absolutną wiarę, aby mogły podjąć działanie w jakikolwiek sposób jesteście prowadzeni w każdym momencie. Umiłowani, pozostańcie świadomi synchroniczności, które mają miejsce.
Czas, w którym żyjecie JEST czasem Wzniesienia i znajdujecie się w nim TERAZ, kochani. Skupcie się na najwznioślejszych wizjach nowego i wspaniałego Świata i nie pozwólcie, by cokolwiek odciągało was od tego. Stwórzcie najwspanialszą wizję dla siebie, taką jaką tylko jesteście wstanie i zróbcie wszystko co możliwe, aby utrzymać ją w nadchodzących dniach. Połączcie się z waszym wnętrzem, aby uwolnić wszystkie cudowne dary, które mieliście uwięzione, aż do nadejścia odpowiedniego czasu. To JEST TEN czas, a części układanki waszego życia zaczynają pasować do Boskiego Porządku i wyłania się o wiele jaśniejszy obraz waszego celu na Ziemi.

JESTEM Hilarion

Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edycja Krystal
©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace

Źródło: tutaj

Transformacja 2012

Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com