Saturday, February 25, 2012

Niezwykłe uzdrowienia

Zwycięstwo ducha nad ciałem - niezwykłe uzdrowienia okiem medycyny - to bardzo ciekawy i wart polecenia film niemiecki do którego mamy napisy PL.

Dzięki wielkie dla tłumacza, autora kanału na YouTubeUlotne Mysli1

Film o niezwykłych uzdrowieniach ludzi nieuleczalnie chorych, którym medycyna akademicka nie była już w stanie nic pomóc. Wątki historii uzdrowień tych osób przeplatają się z punktem widzenia medycyny klasycznej na takie uzdrowienia.

Film pokazuje zaledwie kilka przypadków uzdrowień, gdzie w każdym użyto innej metody. Ma on na celu ukazać, że w każdym z nas tkwi potencjał do samouzdrowienia i odbudowy organizmu, trzeba tylko mieć tego świadomość i umieć uruchomić impuls inicjujący cały proces.
Ważne jest tu jednak pozytywne nastawienie nie tylko chorego, ale i otoczenia, gdyż wyższej energii stojącej za procesem samouzdrawiania nie da się oszukać. Pozytywne nastawienie jest zezwoleniem na zadziałanie takiej siły i trzeba mieć tego bardzo głęboką świadomość.
Jednak głównym zadaniem filmu jest ukazanie, że człowiek nie żyje tylko samymi witaminami, minerałami i związkami odżywczymi, lecz istnieje energia, o której nauka jeszcze ciągle mało wie, która to utrzymuje nas przy życiu. Prastare metody, wyśmiewane przez współczesną naukę, szanują tę energię i umieją z nią skutecznie pracować. Szkoda, że ludzie zwracają się ku niej (czyli tak naprawdę ku sobie, ku swej duszy), gdy jest za pięć 12 i mają nóż na gardle...

Kliknij link poniżej, aby obejrzeć film -

Zwycięstwo ducha nad ciałem - niezwykłe uzdrowienia okiem medycynyhttp://youtu.be/xGnDh9Nx4aE
Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com