Saturday, October 31, 2015

Nasze życie i zdrowie zależy przede wszystkim od nas samych.


Coś czego nie rozumiemy dzisiaj, nie znaczy, że tego nie ma.
Wiedza o sobie, o zdrowiu nie powinna być lekceważona. Póki zdrowie nam służy to właściwa pora na nauczenie się dbania o siebie, odpowiedzialności za swoje zdrowie (tego nikt za nas nie zrobi) i zdobywanie niezbędnej wiedzy.


 Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko.

Najłatwiej jest wmówić nam, gdy choroba nas powala, zwłaszcza, gdy ogarnie nas paniczny strach. Bywa, że już trudno skupić się na zdobywaniu wiedzy.

Ewa Skoczeń-Szczęsny od ponad 25 lat pracuje w diagnostyce i analizie medycznej jako analityk klinicysta ze specjalizacją w medycynie naturalnej i kompleksowych badaniach stanu zdrowia.
Kompetentna osoba, bardzo polecam wysłuchanie audycji od początku do końca. Każdy może zdobyć od Ewy wiele cennych informacje dla siebie. 

Nie uważam, że wszystkie informacje są idealne dla każdego. Ważne, żeby poznawać, wiedzieć i wybierać to co dobre dla każdego indywidualnie. Każdy jest inny, tak jak nie ma dwóch identycznych linii papilarnych, dwóch identycznych listków na drzewie, tak nie istnieje jedna metoda, czy dieta idealna dla każdego na dany moment życia.

Wywiad z Ewą:
http://porozmawiajmy.tv/ponad-25-lat-doswiadczenia-w-diagnostyce-i-analizie-medycznej-ewa-szczesny-skoczen/

Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com