Wednesday, July 20, 2011

Dokąd pędzimy?

***


Przyglądając się historii świata od końca drugiej wojny światowej zauważamy ogromne przyśpieszenie na każdym poziomie ludzkiej interakcji. Świat staje się coraz bardziej wymagający. Coraz więcej osób sięga po narkotyki w celu poszerzenia swojej świadomości i lepszego samopoczucia. Widzimy, jak cywilizacja świata wybiega swoją wyobraźnią w przyszłość, zamiast pozostawać w czasie teraźniejszym, żyć prawdą, akceptować to co jest, wiedząc, że ekspansja i tak nastąpi.
Nasza wewnętrzna jaźń rozwija się powoli, stopniowo, w miarę możliwości radzenia sobie z kolejnymi etapami tego rozwoju. Natomiast intelektualna część nas, czyli umysł, działa o wiele szybciej niż duch. Tak więc jesteśmy świadkami świata, w którym ludzka wyobraźnia wykreowała ekspansję, pęd w przyszłość, a na poziomie zbiorowej podświadomości wiemy wszyscy, że teraz jest właśnie czas, aby się zatrzymać, wycofać z tego szalonego biegu, odkryć swoje wartości, szanować je i żyć w zgodzie z nimi.
Innymi słowy nasze wewnętrzne Ja pragnie spokoju, wzywa do stworzenia sanktuarium w naszym życiu, a zewnętrzne Ja popycha nas do przodu.
To ciągłe odsuwanie się od ciszy, od wewnętrznej równowagi, od swojej prawdy u większości ludzi powoduje wewnętrzny konflikt; rozlewa się na wszystkie rejony życia. Nasze życie traci równowagę - jest w nim za dużo spraw, za dużo się dzieje, króluje dezorientacja. Nasze wewnętrzne Ja poddaje się. Tracimy kontakt nad swoimi sprawami. Wtedy przychodzi kryzys - wszystko się rozpada. Już wiele lat temu pisała o tym Ewa Foley.

Czarną chwilą jest taka chwila, w której nadejść ma prawdziwa wiadomość o transformacji. W najciemniejszej chwili pojawia się Światło.  - Joseph Campbel

 Transformacja 2012, prowadzona przez Krystal niesie Światło nadziei i inspiracji. Jeśli poszukujesz wiedzy dotyczącej przebudzenia, informacji o nadchodzących zmianach i jak się do nich przygotować, ta strona będzie dla ciebie.
Lubię przebywać u Krystal na stronie, lubię też czytać komentarze, które są dodatkowym źródłem informacji i przede wszystkim przykładem, jak można pisać piękne, mądre komentarze, przepełnione miłością, chociaż nie zawsze zgadzamy się z treścią artykułu.

 Transformacja 2012,
Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com