Monday, April 24, 2017

Piwo - dar bogów???


Dlaczego my ludzie, doskonałe Istoty Boże, tak łatwo dajemy się zmanipulować i omamić różnym modom, trendom - nie tylko na silikonowe piersi i pupy, ale i na cudowne napoje tzw. 'bogów'?
Temat bardzo szeroki do rozpatrzenia. W tym momencie zwrócę uwagę tylko na jedną rzecz,
(jest ich o wiele więcej):
trzeba młodych ludzi szybciutko pozyskać, zarażając ich nowym trendy: jesteś cool, swój, dorosły, świetny kumpel/ka .. itp... itd...

Każdy może sobie przypomnieć swój pierwszy 'romans' z napojami trunkowymi.
Kiedy to było? Ile miałeś/łaś lat?
Kto Cię zachęcił?
Jaka była Twoja reakcja po zażyciu trunku?
Czy jest Ci to potrzebne?
Czy bardzo chcesz się uwolnić z tego nawyku?

Dar bogów ciemności

Zastanów się bardzo głęboko w swym sercu, zanim poczęstujesz, namówisz lub obdarzysz kogoś tym złocistym darem 'bogów ciemności'. Czy naprawdę dobrze mu życzysz?
Czy naprawdę dobrze mu życzysz?

"Dar piwa to przeszłość starego świata, który odchodzi z serca każdego, kto wkracza w nim w nowy,
a oczyszczenie duszy i każdej komórki ciała pomoże uwolnić wielowiekowe spustoszenie jakie dokonała ta na pozór niewinna mikstura". - Grzegorz Kaźmierczyk

Piwo

Prawda napoju bogów jest zgoła inna niźli się wam wydawało. Piwo jest napojem opartym na chmielu, na narkotyku, którym w tym napoju przenikacie się. Uzależnienie od niego jest zgoła inne niż konopi, koki czy innych roślin odurzających.
Utraciliście pasma radości, dlatego szukaliście ich w substytutach, w iluzji odczucia spełnienia jakie daje wam ta odurzająca was czarem iluzji roślina. Ma piwo wiele zastosowań, zostało wymyślone w konsekwencji obdarowania was klątwą Dionizosa, który przeniknął sfermentowane owoce kodami zmieniającymi waszą świadomość. Wypaczenia jakie poczynił dar demonicznych bogów są nieobliczalne dla waszej populacji. Zmniejszyła się samoświadomość, obniżyły się wibracje, a wasze ciała przestały łączyć się z duszą.
Dusze człowieka po spożyciu alkoholu odsuwają się od niego, bo jest przeniknięte kodami śmierci, a ciała wasze zasiedlają na ten moment demony i inicjują w was potrzebę uprawiania seksu, albo walki walki. Piwo wzmocnione zwierzęcą żółcią jako wybitnym afrodyzjakiem ma w zapisie jednak ogromną degradację waszych ciał i usypiania duszy.
Pamięć śmierci jest wzmacniana bardzo tym płynem, przenikając do każdej komórki. Niszczy zapisy pamięci czystości wody wewnątrzkomórkowej i niesie paraliż zasklepienia. Estrogen, hormon dla żeńskiego ciała, przyjmowany wraz z piwem czyni destrukcję w organizmach mężczyzn, bo powoduje otyłość, taką jak rośnięcie brzucha oraz piersi, tak jak u kobiety w ciąży. Spożywanie piwa przez kobietę ma nieodwracalne skutki, bo w jej ciele jest zapisane macierzyństwo, a piwo przenika każde jej jajeczko, czyli każdego potomka, którego urodzi. Połączenie zewnętrznego hormonu z wewnętrznym powoduje jednak utylizację kobiecości i w konsekwencji zabijanie swoich zdolności rozrodczych, daru tak pięknego, który jako Bogini tych przestrzeni możesz się zrealizować.
Czytaj dalej:
http://prawdaserca.pl/piwo-cola/
Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com