Wednesday, March 15, 2017

Dzień Urodzin - pijane poczęcie.

 Dzieci ze skazą porodową.

Pięć Wskazań to podstawowy kodeks moralny buddyzmu, (Buddyzm  - nauki sprzed 2,5 tysiąca lat) przestrzegany codziennie przez świeckich buddystów - Radykalna Terapia

Piąte wskazanie - przeciwko używaniu środków odurzających próbuje ochronić władze umysłowe od degeneracji złych nawyków.
Człowiek pod wpływem używek nie ma nad sobą żadnej kontroli, a zatem z łatwością ulega pokusie pogwałcenia pozostałych czterech wskazań.

Szkoda, że w chrześcijańskim kodeksie moralnym nie ma takiego dogłębnego zrozumienia ważności przestrzegania tych ważnych praw. Alkohol jest symbolem gościnności, dobrych manier, udanych imprez, od narodzenia człowieczka aż po tzw. stypę. Nie tylko koń się śmieje, ale najmniejszy żyjący stworek. ... I nie da się go zachęcić do tych manier. Nawet nie próbuj.

Obecnie już bardzo młodym osobom wpojono, nawet nie wiadomo kiedy i jak to się zadziało, że alkohol jest good, a piwo very good. Pijesz jesteś cool. Widać to nawet wśród internetowych młodych, pięknych vege blogerach, którzy starają się budować sobie zdrowy styl życia.

Film "Dzień Urodzin" powinien oglądnąć Każdy! Młody, starszy i ten który zawsze jest młody. Pijący i niepijący. Pijący okazjonalnie i bez okazji. Pijący odrobinę, pijący kulturalnie i umiarkowany w piciu.
Image may contain: cat
Po co to komu? Pytanie na śniadanie.... dla kota. Kot zrobi ogromne oczy i ucieknie na wysokie drzewo co najmniej na cały dzień.
Wiele osób oglądało ten film dzięki Michałowi. Dzięki Mu za tą bezcenną pracę!
Pamiętajmy jednak, że stare programy, były wprowadzane i utrwalane przez wiele, wiele lat, kilka pokoleń, aż stały się tzw. naszą prawdą.... normalnością. Wprowadzenie nowego zapisu w nasz 'osobisty komputer' też wymaga czasu, powtarzania i utrwalenia zapisu.

Moim zdaniem film Dzień Urodzin (3 odcinkowy) powinien być obowiązkowym programem w szkole. Jesteśmy mocno zaprogramowani na lekarstwo na wszelkie bolączki. Dokłanie jest odrotnie - wszystkie bolączki biorą się od tych kropelek.
 Trzeba przejść Radykalną Terapię, aby wykasować stary program, a wprowadzić nowy.
Pamiętajmy - Alkoholowy Syndrom Płodu często pojawia się w późniejszych latach!

Link - źródło: https://youtu.be/bADOJQeFrj8Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com