Wednesday, May 28, 2014

Chris Wark - jeden z uczestników spotkań "W poszukiwaniu lekarstwa"

Parę dni temu pisałam, że w dniach od 26 maja do 1 czerwca odbędą się spotkania na temat naturalnych metod zapobiegania i leczenia raka. Misją Ty Bollingera w  zorganizowaniu tych spotkań jest pomoc poszukującym wiedzy w zapobieganiu i leczeniu raka.
Patrz:
W poszukiwaniu lekarstwa - niezwykłe wydarzenie

Audycje (w j. angielskim) kończą się w najbliższą niedzielę. Wszystkie audycje są nagrywane, można będzie (mam nadzieję) z nich korzystać w dowolnym dla siebie momencie.

Nie wyrażam tutaj swojego zdania, swojej opinii ani interpretacji,  nie mam takiego prawa ani obowiązku, nie z powodu tchórzostwa, lecz z szacunku dla decyzji każdego zainteresowanego. Temat nie jest łatwy, lecz warty poznania. Każdy ma prawo decydować za siebie, każdy ma również prawo dostępu do różnej wiedzy i metod leczenia. Wybory są sprawą osobistą.
Ja umieszczam tutaj informacje dla siebie.

Jednym z uczestników tych spotkań jest Chris Wark,  który pokonał raka, odmawiając chemioterapii. Ogromnie popularna osoba. Pierwszy raz spotkałam go parę miesięcy wcześniej, przed jego występem w TV- The Ricki Lake Show.  Można poczytać i podpatrzeć filmiki tutaj: http://www.chrisbeatcancer.com/ricki-lake/

Chris Wark,
 w 2003 roku zdiagnozowano u niego raka okrężnicy (3 stopień) w wieku 26 lat. Chris miał wykonaną operację, ale odmówił zastosowania chemioterapii. Zamiast tego zaczął szukać naturalnych metod leczenia. Do dzisiejszego dnia za jedną z najważniejszych metod uważa właściwe odżywianie (raw-vegan). Prowadzi wspaniałego bloga, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem, a także prowadzi wywiady z lekarzami oraz z osobami, które uwolniły się od tego schorzenia przy pomocy naturalnych metod. Lista uzdrowionych jest imponująca. Bardzo inspirująca i motywująca osoba.
http://www.chrisbeatcancer.com/

Chris Wark w rozmowie z Ty Bollingerem (napisy polskie, ogromne dzięki!: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie.html#leczenie_raka)
Dodam jeszcze na koniec jeden filmik z tłumaczeniem.

http://youtu.be/cwELEgT8z5g


Zdjęcie użytkownika Prawdaxlxpl.wordpress.com.
 
Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com