Wednesday, April 25, 2012

Rak nie jest problemem, rak jest rozwiązaniem.

Rak nie jest żadną złą chorobą - tak twierdzi Lothar Hirneise.

 Lothar Hirneise jest autorem książki "Chemotherapy heals cancer and the world is flat"("Chemioterapia leczy raka, a świat jest płaski" - płaski w moim rozumieniu znaczy, że dzisiaj mamy dostęp do wszelkiego typu informacji bez wzgędu na miejsce zamieszkania) i jest on uważany jako ekspert w temacie Rak.
 Film jest fragmentem wywiadu z Lothar Hirneise, który udostępnił nam w j. polskim autor Ulotnych Myśli. Dzięki mu za to i za wiele innych filmów dotyczących tematu Zdrowie, które tłumaczy z j. niemieckiego.
   Źródło: http://www.youtube.com/user/UlotneMysli1/videos

Wspomnę krótko o Lothat Hirneise. Lothar Hirneise nie jest lekarzem, w związku z tym uważa się, że ma on pionierskie i otwarte spojrzenie na nowe odkrycia w dziedzinie raka. Jest poszukiwaczem, człowiekiem badań. W Niemczech jest znanym i wpływowym, choć kontrowersyjnym specjalistą od raka.
Wiele lat temu był mistrzem w sportach walk Wschodu i nauczycielem Kung Fu. Był właścicielem dobrze prosperującego sklepu sportowego. Zanim miał sklep sportowy pracował 10 lat w szpitalu. Ma wykształcenie jako terapeutyczny pielegniarz, 4 lata studiował psychoterapię.
 W 1996 roku sprzedał dochodowy sklep, obiecując żonie Chris i swym dwóm synom, że po latach ciężkiej pracy i bycia poza domem, zamierza więcej czasu poświęcić rodzinie. Wtedy jego dobry przyjaciel zadzwonił do niego z prośbą o pomoc, gdyż zdiagnozowano u niego raka.
 Lothar nie uważał, że wie wiele na temat raka. Zaczął swe poszukiwania i natrafił na książkę Lynne McTaggart "What Doctor's Don't Tell You".
Recenzja książki, można przełączyć na polski język - po lewej u dołu. 

 
Lothar Hirneise doszedł do wniosku - Rak to nie jest problem. Rak to jest rozwiązanie.

 Więcej można przeczytać, lecz w wersji angielskiej tutaj:
http://www.energygrid.com/health/2005/08tt-hirneise.html
Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com