Saturday, February 1, 2014

Uzdrawiająca potęga Miłości.

Uzdrawiająca potęga Miłości.


Luty to miesiąc, gdzie niemal wszędzie króluje zima. Luty to również miesiąc, w którym chyba najwięcej mówi się o miłości, a miłość jest gorąca, ogrzewa nawet najbardziej zimne serca.
Moje lutowe posty będą o miłości.

Dzisiaj - Uzdrawiająca potęga Miłości,
szczególnie dla osób, które zajmują się terapiami uzdrawiającymi. Dodam,  że Każdy może uzdrawiać siebie i innych przy pomocy Miłości. Każdy ma w sobie ten dar, chociaż może nie wiedzieć o tym.
 
Aby być prawdziwym uzdrowicielem, trzeba mieć prawdziwą miłość w swoim sercu i w swojej duszy. Najlepszymi uzdrowicielami są ci, którzy posiadają czystą, bezwarunkową miłość w swych sercach i duszach. Poziom mocy uzdrawiania zależy od poziomu miłości, zaufania i pewności swego powołania. Ja urodziłem się uzdrowiecielem, i Ty także urodziłeś się uzdrowicielem - tak mowi Chunyi Lin - "Born a Healer".

Miłość jest najpotężniejszą i najpiękniejszą ze wszystkich emocji.
Nasze myśli i okazywanie miłości emanują wokół nas wibracjami/aurą/energiami, które mają duży wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie, ale także na zdrowie i samopoczucie osób, które są wokół nas. 
Miłość jest poprostu uzdrawiająca.
Łatwo zauważyć, że nawet przebywanie z niektórymi osobami nastraja nas optymistycznie, stajemy się radośni, stresy gdzieś się rozpływają, czujemy się zdrowo.

Emanujmy miłością - miłość Jest uzdrawiająca.

Ten rodzaj uzdrawiania miłością nie ma nic wspólnego z namiętnością. Nie ma nic wspólnego z pożądaniem. Nie polega na braniu i otrzymywaniu. Polega na dawaniu. Ten rodzaj uzdrawiania miłością jest Prawdziwą Miłością.
 Prawdziwa miłość jest całkowicie bezinteresowna, nie szuka swego.
 Prawdziwa miłość jest delikatna.
 Jest czystą, bezwarunkową, uniwersalną miłością.
 Prawdziwa miłość nie osądza co jest najlepsze dla kogoś lub co nie jest.
 Miłość bezwarunkowa nie manipuluje innymi i nie podlega manipulacji.
 
Gdy mamy prawdziwą miłość w swoim sercu i duszy, każda komórka w naszym organizmie wibruje i emituje uzdrawiającą energię.
Taka miłość jest jedynym rodzajem energii, którą  możemy posyłać, aby pomóc innym, ponieważ jest to jedyny rodzaj, który wibruje na właściwej częstotliwości.
Im większa jest ta miłość w nas, tym większa jest moc uzdrawiania.
 
Wszyscy jesteśmy ludźmi, a to znaczy, że nie jestesmy perfekcyjni.
Dla człowieka, prawdziwa miłość może wydawać się nieosiągalna.
Aby pomóc sobie w osiągnięciu prawdziwej miłości, warto myśleć o prawdziwej miłości jak o blasku słońca połyskującego z poza szczytu wysokiej, pięknej góry.

Być może nigdy nie dotrzemy na szczyt tej góry, ale tak długo jak skupiamy się na tym i podążamy w tym kierunku to jesteśmy coraz bliżej i bliżej cały czas. Im bliżej jesteśmy, tym wyrażniej możemy zobaczyć i pełniej to docenić. 

Bądź jako wzór miłości dla innych. Prawdziwy uzdrowiciel, żyje wg. zasad, które głosi i uczy, sam przede wszystkim jest przykładem.
Ten rodzaj życzliwej, prawdziwej miłości może wyleczyć ranę w sercu człowieka, w sposób w jaki żadna medycyna nie potrafi.
Miłość to najlepsze lekarstwo na strach, zazdrość, smutek, gniew, niepokój i wiele innych negatywnych, szkodliwych uczuć.

Traktujmy innych tak, jak sami chcemy być traktowani.
Co wysyłamy, to wróci do nas. Kiedy kochamy siebie i innych, inni będą też nas kochać. Miłość rodzi miłość.
Serce to jest dom duszy i dusza może zbierać  energie innych ludzi. Jeśli my naprawdę kochamy innych, ich dusza będzie odbierać miłosć, a to otworzy drzwi do energii, aby pomóc im wyleczyć swoje rany.

Miłość jest pokorna i jest bardziej potężna, niż możemy sobie wyobrazić.

Prawdziwe i pełne uzdrowienie naszego życia dokonuje się na poziomie serca. Ktoś kiedyś  powiedział, że
30 centymetrów — odległość od głowy do serca — to odległość między piekłem i niebem.

Na koniec gorąco polecam rozważania o miłości w wykonaniu naszej kochanej Ewci, która najpiękniej mówi o miłości, gdyż z Jej serca płynie miłość jak z wielkiego oceanu.  Ewcia emanuje miłością, przekazuje miłość, uczy miłości swoim życiem, swoim własnym przykładem, a to jest raczej rzadkim przypadkiem.

Jedynie Miłość Ma Sens.Strona Ewci:
http://oceanswiadomosci.com/


Doświadczaj uzdrawiającej siły miłości każdego dnia.
Otwórz się na Miłość i rozdawaj Miłość.
Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com