Tuesday, July 31, 2012

Wysłuchana modlitwa


"Wszystko, o cokolwiek byście się modlili i prosili, tylko wierzcie, że otrzymacie, a spełni się wam".

Warto jednak być ostrożnym, gdy prosimy o coś w modlitwie.

To nie kazanie, to żart, szczególnie ulubiony przez kobiety.

  Mężczyzna był chory i bardzo zmęczony codziennym chodzeniem do pracy, podczas, gdy jego żona zostawała w domu. Chciał, by zobaczyła, przez co on musi przechodzić, więc tak się modlił:
"Drogi Panie, idę do pracy codziennie na 8 godzin, podczas gdy moja żona po prostu siedzi sobie w domu. Chcę, żeby wiedziała, co ja przechodzę, więc proszę zamień nas rolami na jeden dzień. Amen".


Bóg w swojej nieskończonej mądrości, spełnił życzenie mężczyzny. Następnego ranka, mężczyzna obudził się już jako kobieta.
Wstał wcześnie, przygotował ciepłe śniadanie dla żony, obudził dzieci, przygotował im szkolne ubrania, zrobił dla nich śniadanie, przygotował kanapki do szkoły i odprowadził je do szkoły.
Wrócił do domu, posortował rzeczy do prania i zaniósł je do pralni. Wstąpił do banku wybrać pieniądze i poszedł na zakupy.
W domu oczyścił kuwetę kota, wykąpał psa.
Była już godzina trzynasta, pośpiesznie zabrał się za sprzątanie łazienki, odkurzył mieszkanie i wymył w kuchni podłogę. Biegiem pobiegł do szkoły, by odebrać dzieci, po drodze wysłuchał ich sprzeczek. Napoił i nakarmił dzieci, następnie zaciągnął je do odrabiania zadań domowych.
Wziął się za prasowanie, w tym czasie właczył TV, aby podglądnąć mecz.


Zrobiła się 4:30, musiał wziąć się za przygotowanie kolacjo-obiadu zanim żona wróci z pracy. Obrał ziemniaki i umył warzywa na sałatkę. Wyklepał kotlety, przy okazji klepnął swój palec, opanierował je i usmażył.
Po kolacji pozmywał naczynia w kuchni, poskładał pranie, wykąpał dzieci i zaprowadził je do łóżka.


O 21-szej był kompletnie wyczerpany chociaż jego codzienne prace domowe nie zostały jeszcze zakończone.
Poszedł do łóżka,  żona z otwartym sercem wzięła go w ramiona miłosci. Jakoś bez większego narzekania udało mu się to dokonać.


Następnego ranka obudził się i natychmiast ukląkł przy łóżku, modląc się gorliwie prosił:
 "Panie, nie wiem, jak ja mogłem tak myśleć. Bardzo się myliłem zazdroszcząc żonie, że pozostaje cały dzień w domu. Proszę, oh! oh! proszę, niech wszystko wróci tak jak było".


Pan, w swej nieskończonej mądrości, odpowiedział:
"Mój synu, widzę, że nauczyłeś się i przerobiłeś już swoją lekcję. Będę szczęśliwy zamieniając Was z powrotem z rolami. Będziesz tylko musiał poczekać dziewięć miesięcy, Po ostatniej nocy jesteś w ciąży".

Czasami dobrze jest zamienić się rolami.
Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com