Saturday, October 25, 2008

Stocz walkę z umysłem. Bądź zwycięzcą!


Dzisiaj jest Twój Nowy Dzień

Kluczem do zrozumienia tego jest, świadomość, że nasze myśli mają kolosalny wpływ na nasze życie.
Jeśli uważasz, że nie możesz, nie potrafisz zrobić czegoś, to napewno tak będzie. Nigdy nie wyjdziesz poza barierę swego umysłu. Walka rozgrywa się w Twoim umyśle. Jeśli nie pokonasz negatywnych myśli, przegrasz walkę.

Jeśli sądzisz, że twoje marzenia nigdy się nie spełnią, to naprawdę nie spełnią się. Jeśli uważasz, że nigdy nic nie osiągniesz, to tak się stanie. Bariera jest w twoim umyśle.

Walka toczy się w umyśle.

Negatywne myśli trzymają nas uwięzionych w starych standardach i nie pozwalają na pozytywne zmiany, których tak naprawdę potrzebujemy i które są dla nas osiągalne. Dlatego tak ważne jest kreowanie pozytywnych myśli o nadziei, wierze i zwycięstwie.
Być może ktoś w twoim życiu mówił pesymistyczne, negatywne słowa. Być może jakis "ekspert" wmówił ci, że nigdy niczego nie osiągniesz, że do niczego się nie nadajesz, nie jesteś wystarczająco zdolny i mądry, żeby coś w życiu osiągnąć.
Nie słuchaj tych kłamstw, zdecydowanie odrzuć je. To nie jest prawdą.
Ty jesteś szczególną osobą, i masz wszystko co potrzebujesz, aby twoje życie było pasmem sukcesów, które wiesz, że możesz osiągnąć. Musisz przełamać, odrzucić ograniczenia z przeszłości i pozwolić, aby w twoim umyśle zamieszkały pozytywne, swieże myśli. Napełnij swoje myśli pozytywnym nastawieniem do siebie i bądź ufny w swoje możliwości. Przełamanie tej bariery zmieni twoje życie, i nie tylko twoje, ale i życie twoich dzieci.

Nie ważne jaka była twoja przeszłość /ona przeszła i nigdy nie wróci/, nie ważne ile porażek przeszedłeś ani co lub kto póbował zatrzymać twój postęp.
Dzisiaj jest nowy dzień, i wiedz, że Nasz Stwórca chce ofiarować ci wszystko co jest najlepsze dla ciebie. Nie pozwól, żeby twoja przeszłosć była przeszkodą dla twojej przyszłosci, którą Bóg ma dla ciebie.

Być może byłeś obrażany, poniżany, wykorzystywany, źle traktowany. Nie pozwól, aby twoja przeszłość była przeszkodą do lepszej, wspanialszej przyszłości, którą możesz kreować, i którą Stwórca chce ci ofiarować.

Jeśli zmienisz swoje nastawienie na pozytywne, Stwórca obdarzy cię podwójnymi darami ze swego skarbca, który jest przygotowany dla ciebie. On uleczy rany z twojej przeszłości, bóle i krzywdy jakie ludzie ci wyrządzili. On napełni twoje życie podwójną radością, pokojem i szczęściem.
To jest Bożą obietnicą i darem dla ciebie. Lecz ty musisz wykonać swoją część i zacząć oczekiwać pozytywnych zmian.
Utrzymuj swój umysł w dobrym nastawieniu. Nie można oczekiwać zwycięstwa, jeśli umysł jest zakorzeniony w przeszłych urazach, przeszłych niepowodzeniach, w przeszłych negatywnych poglądach i oczekuje porażki.

Bądż pozytywnie nastawiony, oczekuj spełnienia swoich dobrze ukierunkowanych planów, oczekuj zwycięstwa. Jest to możliwe, jeśli uwolnisz umysł od przeszłości, a napełnisz pozytywnymi myślami o przyszłości. Bądź tym, który zapoczątkuje zmany, złamie stare, niepozytywne standardy. Badź zwycięzcą, nie daj się pokonać przez negatywne myślenie i negatywne nastawienie.
Dzisiaj jest twój nowy dzień. Wygrałeś walkę. Trudną walkę która rozgrywała się w twoim umyśle. To była trudna walka.
Dlatego nawet król Salomon mówił: "Więcej jest wart cierpliwy niż bohater, a ten kto zwycięży siebie samego, więcej znaczy niż zdobywca miasta".

Nowa przyszłość jest dla ciebie. Przyszłość obfitująca w radość i sukces.
Zwyciężyłeś.
Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com