Tuesday, November 17, 2015

Myśli i słowa to potężna energia.


Nasze myśli i słowa mają potężną moc.
Chcesz dokonać w swym życiu pozytywnych zmian, zmień swój wewnętrzyny dialog, zmień swoje negatywne myśli i słowa. Myśli i słowa to także energia, co  potwierdza współczesna nauka.

„Zauważ, że ci, którzy najwięcej mówią o dobrobycie, mają go. Ci, którzy mówią najwięcej o zdrowiu, mają go. Ci, którzy mówią najczęściej o chorobach, mają je. Ci, którzy mówią najczęściej o ubóstwie, mają go. Takie jest prawo. Nie może być inaczej … Tak jak się czujesz, jest punktem przyciągania, i tak Prawo Przyciągania jest najbardziej zrozumiałe, gdy widzisz siebie jako magnes, otrzymując coraz więcej na sposób w jaki się czujesz.
Kiedy czujesz się samotny, przyciągasz więcej samotności. Kiedy czujesz, że biedny, przyciągasz więcej ubóstwa. Gdy czujesz się chory, przyciągasz więcej chorób. Kiedy czujesz się nieszczęśliwy, przyciągasz więcej nieszczęścia. Kiedy czujesz się zdrowy, żywotny, energiczny i dobrze prosperujący – przyciągasz więcej tych wszystkich rzeczy.”
O czymkolwiek myślisz to dosłownie jest jak planowanie przyszłego zdarzenia. Kiedy się martwisz, planujesz. Kiedy doceniasz, planujesz … Co planujesz?”
-Abraham Hicks

Potęga słowa

Ten krótki film ilustruje potęgę słów i jak mogą one radykalnie zmienić znaczenie twojego przekazu i jak tym ty możesz wpłynąć na zmiany w świecie.


 
Bogumiła Dmochowska - Motyle Amadei:
 
Zobaczyć
 
Przy śmietniku koło domu
widziałam Chrystusa
stał zamyślony w dziurawych butach
z reklamówką pełną po piwie puszek
zapatrzony daremnie szukał wzrokiem
Miłości Bliźniego
która tędy kiedyś przechodziła
ktoś zaniósł mu niepotrzebny koc
na jutro zapowiadają przymrozki
*****
Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com