Tuesday, April 27, 2010

Cukrzyca a Terapia Gersona

Cukrzyca a Terapia Gersona

Według niektórych danych statystycznych, zachorowalność na cukrzycę wzrosła ponad 700% w ciągu ostatnich 50 lat. Ukazuje to dwa bardzo ważne fakty:
-Cukrzyca nie może być przede wszystkim chorobą genetyczną.
-Coś robiliśmy źle i oczywiście to Coś musi być zmienione. To Coś to nasz "kanapowy" styl życia, i przede wszystkim sposób w jaki się odżywiamy.

Cukrzyca jest chorobą żywienia, i przez odpowiednie żywienie powinna być leczona (typ 2)

Nauka prawidłowego sposobu odżywiania i wprowadzenie go w życie to klucz do sukcesu nie tylko w przypadku cukrzycy, ale każdej innej dolegliwosci.


Cukrzyca typu 2 jest w pełni uleczalna metoda Gersona.
W tym przypadku trzustka pacjentów produkuje wystarczające ilości insuliny, która jednak nie może dostać się do właściwych receptorów w komórkach, ponieważ są zablokowane przez nadmiary cholesterolu.
Jak w przypadku większości diabetyków, pacjenci ci osiągają ogromne korzyści ze stosowania Terapii Gersona, która ze swoim protokołem wyłączającym tłuszcze zwierzęce, jest całkowicie wolna od cholesterolu. Co ważniejsze, odbudowana aktywność enzymów wraz z bogatym w kwasy Omega-3 olejem lnianym, są w stanie oczyścić thanki z nadmiaru cholesterolu. W przypadku większości pacjentów cholesterol wraca do normy po dwóch, trzech tygodniach, nawet jeśli odstawili lekarstwa redukujące jego poziom. Jest kwestią bardzo krótkiego czasu dotarcie insuliny we właściwe miejsce w komórkach; poziom glukozy (cukru) we krwi wraca do normy tak, że nie ma już dalszej potrzeby podawania insuliny.
Tym pacjentom, szczególnie na początku ogranicza się ilość soku z marchwi i jabłka, jak również spożycie słodkich owoców. Po pewnym czasie mogą już stosować pełny program kuraci, z normalną ilością soków.
Pacjenci dostają także pikolinian chromu, z którego rezygnuje się gdy poziom cukru wraca do normy.

Nigdy nie trać nadziei - Terapia Gersona - video:
Film - Cud Terapii Gersona

************
Pamiętaj!
Zapobieganie jest najlepszym lekarstwem!!!
****
 Na temat cukrzycy: 
Dr Isadore Rosenfeld - Cukrzyca
******
Część druga o cukrzycy:
Zdrowe rozważania o miłości
***
Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com