Tuesday, September 8, 2015

Dr Wayne Dyer - Ojciec Motywacji i Inspiracji


"Moim celem jest pomóc ludziom spojrzeć na siebie i zacząć zmieniać swoje koncepcje. Pamiętajcie, my nie jesteśmy naszym krajem, naszą rasą, czy religią. Jesteśmy wiecznymi duchowymi istotami. Gdy widzimy siebie jako istoty duchowe bez etykietek, mamy możliwość, aby przemienić świat i sięgnąć do świętego miejsca, które jest w każdym człowieku" - Wayne Dyer

Dr. Wayne W. Dyer books

Dr Wayne Dyer to mój ulubiony autor, mówca, motywator, powiem też najlepszy nauczyciel. Nazywany jest "Ojcem Motywacji". Przez 4 dekady, Dr Wayne Dyer motywował ludzi z całego świata do odkrywania w sobie pasji, odwracania się od negatywnych myśli, wierzenia w swoje siły. Opublikował ponad 40 książek, wystąpił w wielu audycjach radiowych, pragramach telewizyjnych, które raczej wszystkie z radością oglądałam.

 Ukazała się smutna wiadomość, że 30 sierpnia Wayne Dayer zmarł. Zauważyłam, że większość jego wielbicieli, mimo straty,  przyjmuje tą wiadomość ze spokojem, wierząc, że jest teraz w najlepszym miejscu, do czego swoimi książkami, rozmowami Wayne przygotował ludzi.
Dr Wayne Dyer nie bał się śmierci.

 Data jest znamienna, gdyż 30 sierpnia 41 lat wcześniej Wayne Dayer po stresujących poszukiwaniach wreszcie odnalazł swego ojca, niestety już tylko był to grób. Jego życie diametralnie zmieniło się, dzięki sile przebaczenia.

Do 15 sierpnia dostępny jest darmowo bardzo ciekawy film "Mój najlepszy Nauczyciel", mówiący właśnie o niesamowitych wydarzeniach w czasie poszukiwania ojca. Niestety film jest w j. angielskim, ale dzisiaj dla wielu osób to nie jest problemem.

Film:
My Greatest Teacher

**************
Strona Dr Wayne Dyer:
http://www.drwaynedyer.com/

Facebook Dr Wayne Dryer:
https://www.facebook.com/drwaynedyer

 

Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com