Monday, June 25, 2012

Piękni ze swej natury

Dwa miesiące wakacji minęły szybko. Stęskniłam się za blogowaniem, to jak narkotyk, który raz skosztowany może doprowadzić do nałogu. Dobrze jest jednak od czasu do czasu odpocząć całkowicie od komputera, dla zdrowia, i aby później docenić wartość tego wspaniałego 'pudełeczka'.

W tym roku udało mi się poprzebywać nad piękną Niagarą po stronie Kanadyjskiej i Amerykańskiej.
Miło jest pomedytować nad wodą Niagary. Będę jeszcze do tego tematu wracać.


 Dziękuję z serca wszystkim, którzy pisali do mnie ciepłe słowa i zachęcali do powrotu.
W czasie mojej nieobecności nie udało mi się jednak całkowicie powstrzymać od zaglądania i podglądania moich miłych, kochanych, znajomych blogowych przyjaciół. Tak dużo pięknych, inspirujących, a także  smacznych postów w tym czasie powstało; pięknych filmów, audycji radiowych.

Trudno jest znaleźć prawdziwych przyjaciół,
jeszcze trudniej ich opuścić,
a zapomnieć niemożliwe.

Wierzę, że wszyscy mamy jakiś cel w życiu,  każdy ma jakiś dar do wykorzystania i podzielenia się nim ze światem. Jesteśmy częścią wielkiej Rodziny. Tęsknimy za sobą, wspieramy się, inspirujemy...
Jesteśmy częścią Ducha.
To jest piękne.

Patrzę na Ciebie oczami duszy i widzę cud.

Na mój pierwszy po urlopie post wybrałam temat od naszej kochanej Biedroneczki -
Piękni ze swej natury
i
bardzo interesującą audycję z działu Spektrum Rozwoju. (dodam -wszystkie audycje Spektrum Rozwoju są wspaniałe, warte wysłuchania). Audycję prowadzą nasze dobre znajome, wspaniałe czarodziejki słowa i kreowania cudownej atmosfery - Ania i Ewelinka, a gościem specjalnym tym razem jest właśnie Monika, zwana przez nas Biedronką.
Monika prowadzi blog - Zmiany -2012. Przekazy i przepowiednie:
http://zmiany-2012.blogspot.com/

Monika ma niesamowity dar jasnowidzenia ( nie tylko ten dar). Już od małego potrafiła widzieć i wiedzieć rzeczy, których przeciętny człowiek, posługujący się na co dzień 5-cioma zmysłami nie jest w stanie dostrzec. Zaglądanie w przeszłość, odczytywanie teraźniejszości i prawdopodobnej przyszłości, bioenergoterapia, praca z energią i oczyszczanie starych programów to tylko niektóre z zagadnień o których Monika mówi w audycji.

Przyznam, że temat jasnowidzenia tak naprawdę nie wchodził w zakres moich zainteresowań. Jednak pokusiłam się wysłuchać audycję i powiem szczerze - jestem pod wrażeniem. Zapewniam, że warto poznać bliżej naszą wspaniałą koleżankę Monikę i posłuchać, co ma nam do przekazania.
Dodam, że audycję można słuchać z przerwami, rozłożyć sobie w dogodny dla siebie czas, lecz wątpię, aby to się stało. Monika mówi ciekawie, nawet nie wiadomo kiedy mija czas, i chciałoby się jeszcze...i jeszcze. Mam nadzieję, że nasza Biedroneczka jeszcze nie raz do nas przemówi.

Tutaj link do audycji:
Audycja magiczna z Moniką

A to przekaz Moniki:
Piękni ze swej natury

Jesteś jak czysty kryształ.


Dlaczego nie widzisz w sobie  tego co ja?
 
Jesteś piękny ze swej natury. Tak piękny, że czasem chce mi się płakać ze wzruszenia.
Ile światła się w Tobie tli . Ile miłości onieśmiela moje oczy, ile cudownych wrażeń wnika w moje serce.
Patrzę na Ciebie oczami duszy i widzę cud.

Dlaczego nie widzisz tego co ja ?


Czasem się boję Twojej fasady, masek ponakładanych, przekonań. Czasem nawet od Ciebie ucieknę, bo boli przebywanie z Twoimi myślami, ale cię kocham.
Wierzę, że dojrzysz kiedyś to co ja w Tobie widzę, że będzie silniejsze od strachu, pokochanie siebie.
Kiedy zamknę oczy widzę ludzi jako piękne, rozkwitające kwiaty. Dziwne, przecudne, niezwykłe, olbrzymie w swej naturze i bardzo silne. Każdy z nich ma swoją muzykę, wygrywa cichutko najpiękniejszy refren swojego istnienia. Ten cud obezwładnia mnie i  nie chcę nigdy więcej otworzyć oczu.


 Dlaczego nie widzisz w sobie tego co ja o Tobie wiem?


Pytasz mnie z ufnością jakie jest Twoje przeznaczenie, co będzie w Twojej przyszłości, jakie są Twoje ścieżki, dokąd zmierzasz?
Kiedy pokazuję Ci inny wymiar tego kim jesteś nie wierzysz mi. Zaprzeczasz, upierasz się przy tym co znasz, co wiesz, co powiedzieli ci inni o Tobie.
Czasem cytujesz mi książki psychologiczne, ekonomiczne prawdy, przytaczasz słowa myślicieli, ale ile w tym jest Twojej prawdy?
Nie wiesz nic o sobie. Są w tobie cytaty, złote myśli, pozostałości terapii, cudze przekonania, stereotypy i... .


Myślę, że już jest czas dla Ciebie, abyś myślał samodzielnie i otworzył się na inną przestrzeń swojego życia.
Jesteś jak czysty kryształ, w którym jest zapisana Twoja historia, prawdziwa, pierwotna matryca tak różna od tego kim jesteś dziś.


Piękni ze swej natury

Dzięki Moniczko, że jesteś!
Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com