Monday, May 24, 2010

Zwalczanie bólu okładami z oleju rycynowego.

Photo: Rącznik pospolity - Ricinus communis

******
OKŁADY Z OLEJU RYCYNOWEGO
wg. Terapii Gersona

Ciepłe okłady z oleju rycynowego pomagają złagodzić bóle mięśni, kości i skurcze – także te w okolicach wątroby i każdej innej części ciała, w której pojawia się ból. Poprawiają cyrkulację krwi, rozluźniają mięśnie i rozpraszają toksyny, działając przy tym szybko i niezawodnie.
Aby przygotować okład z oleju rycynowego, wycinamy trzy identyczne kawałki białej, wełnianej flaneli (może być też flanela bawełniana), wystarczająco duże do przykrycia bolącego miejsca. Typowy rozmiar to 22,5 x 27,5 cm. Jeden kawałek materiału kładziemy na gładkiej powierzchni, i smarujemy cienką warstwą oleju rycynowego. Nakrywamy go drugim kawałkiem materiału, który również przesiąka olejem, po czym nakładamy na wszystko trzeci kawałek flaneli, tworząc jakby potrójną kanapkę. Tak przygotowany okład kładziemy na skórę w bolesnym miejscu, przykrywamy troszeczkę większym kawałkiem folii, żeby uniknąć paskudnych plam na ubraniach czy pościeli, a następnie wszystko owijamy solidnie bandażem. Na koniec kładziemy na to butelkę z ciepłą (nie gorącą) wodą. Lepiej użyć butelki /ja używam termofor/ niż poduszki elektrycznej, której pole elektromagnetyczne wchodzi w reakcję z polem elektromagnetycznym ciała.

Okład może być trzymany przez kilka godzin, nawet przez cały dzień czy noc, pod warunkiem, że butelka z wodą jest wymieniana na ciepłą w momencie kiedy wystygnie. Część pacjentów, którzy stosowali okład, czuła dyskomfort, który spowodowany był nasileniem procesu odtruwania wątroby, wywołanym przez olej rycynowy. W takich przypadkach okład był usuwany i używany ponownie później. Okład z oleju rycynowego można w każdej chwili przerwać, i zastosować później ponownie ten sam zestaw. Niektórzy pacjenci notowali najlepsze efekty poprzez zamienne stosowanie okładów z oleju rycynowego i glinki, co jest jak najbardziej dozwolone.
*****
Tutaj można przeczytać o okładach z oleju rycynowego wg. Edgara Cayce'a, znanego mistyka, jasnowidza i uzdrowiciela:
Related Posts with Thumbnails

Moje motto:

"Nie rób tego, co ja chcę, abyś robił. Rób, to co TY chcesz robić. Podążaj za swoimi marzeniami".

Do poczytania...


Dobra nowina... patrz: Gazeta Wyborcza


***
oglądania i posłuchania

O Animalpastor:

Map IP Address
Powered byIP2Location.com